img
img
img
img
img

HPE X132 10G SFP+ LC SR TRANSCEIVER

300 m 10 Gbit

719,50 € Ilman ALV
  • Varastostatus: Toimitus, heti 9 jäljellä
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010303591
  • Valm. tuotenro.
  • J9150A

Tuotetiedot

10-Gigabit SFP + lähetin, joka tukee 10g gigabitin SR standardia. Tarjoaa 10 Gigabitin nopeuden jopa 300 metrin päähän multimode kuitukaapelilla.

Tekniset tiedot

Yleistä
Valmistaja Hewlett-Packard
Määrä pakkauksessa 1
Tuotesarja HPE
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Verkkotyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
Laitetyyppi SFP+ transceiver module
Verkko ja kommunikointi
Liitäntätekniikka Langallinen
Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
Yhteyskäytäntö 10 Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 10000 Mbps
Hyväksynnät ja luokitukset IEEE 802.3ae
Ympäristöparametrit
Alin käyttölämpötila 0 °C
Ylin käyttölämpötila 70 °C
Laajennus/Liitäntä
Liitännät 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC/UPC multi-mode x 2
Mitat ja Paino
Leveys 1.4 cm
Syvyys 5.6 cm
Korkeus 1.2 cm
Paino 0.02 kg
Verkko
Kaapelointityyppi Ethernet 10GBase-SR
General
Form Factor Plug-in module